Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 09:25
Додај аларм
Таа е вистинскиот човек - poster
РежијаAndy Fickman
СцеаристEwan Leslie
Karen McCullah
рејтинг6.4/10
жанрКомедија
Романса
Спорт
ДржаваСАД
Канада
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (12)

Број на коментари (-)

Таа е вистинскиот човек

She's the Man (2006)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.0/10)

Посета

11845

Содржина

Кога брат ѝ го снемува две седмици, Виола оди во неговиот елитен интернат преправајќи се дека е тој и се вљубува во еден од фудбалските соиграчи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме