Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Thriller 00:00
Додај аларм
Ненадејна смрт - poster
РежијаPeter Hyams
СцеаристKaren Elise Baldwin
Gene Quintano
рејтинг5.7/10
жанрАкција
Криминалистика
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (32)

Број на коментари (-)

Ненадејна смрт

Sudden Death (1995)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.5/10)

Посета

21099

Содржина

Во текот на финалето на Стенли купот на НХЛ, поранешен пожарникар се соочува со група терористи кои држат заложници, меѓу кои и заменик претседателот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
00:45 ITV4 Ненадејна смрт


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме