Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 08:00
понеделник 1. октомври 2018
Додај аларм
Предлог - poster
РежијаAnne Fletcher
СцеаристPeter Chiarelli
рејтинг6.7/10
жанрКомедија
Драма
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (25)

Број на коментари (-)

Препораки
Kineska slagalica
Kineska slagalica
2013img/kanali/novatv.jpg
Torina romantična ljubav
Torina romantična ljubav
1971img/kanali/htv3.jpg
Opasne djevojke
Opasne djevojke
2004img/kanali/novatv.jpg
Ljubav u eteru
Ljubav u eteru
2015img/kanali/hrt1.png

Предлог

The Proposal (2009)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.6/10)

Посета

20569

Содржина

Сандра Булок игра во романтичната комедија „Предлог“, како една канадска имигрантка која создава тешка работна атмосфера за своите подредени во канцеларијата.
Кога енергичната уредничка на книги, Маргарет (САНДРА БУЛОК) се соочува со депортација назад во Канада, таа изјавува дека всушност е свршена за својот асистент, Ендру (РАЈАН РЕЈНОЛДС) кого го искористува и го има мачено со години. Тој се согласува да учествува во лагата, но под услов да одат во Алјаска за да го запознаат неговото неконвенционално семејство (МЕРИ СТИНБУРГЕН, КРЕГ Т. НЕЛСОН, БЕТИ ВАЈТ). Маргарет се наоѓа себеси во серија комични ситуации како риба на суво, откако таа и Ендру неволно се заколнуваат дека ќе се придржуваат до планот и покрај опасните последици.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)

Ivan

Katastrofa jednom recju, kamera za XXX filmove

Објавено 01.08.2017
1


Реприза:
сабота, 6. октомври 2018
08:00 HBO Предлог
среда, 10. октомври 2018
09:35 HBO PL Предлог


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме