Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
  • 0 posjeta profilu
  • 0 lajkova
  • 0 Komentara

Gost

Živi u: Nigdjezemska
Ovo može biti vaš profil. Registrirajte se odmah!

Kanali:

HTV1
03:08 Gorski liječnik
03:52 Kod doktora
04:34 Skica za portret
04:43 Fotografija u Hrvatskoj
04:56 Otvoreno
05:41 Tema dana
05:54 Voli me zauvijek
06:39 TV Kalendar
06:55 Dobro jutro, Hrvatska
07:00 Vijesti
07:06 Dobro jutro, Hrvatska
Kompletan program
HTV2
02:12 Noćni glazbeni program - Spotovi
05:26 Noćni glazbeni program: Garaža
05:41 Regionalni dnevnik
06:22 Pčelica Maja
06:48 Juhuhu
06:50 Pjesmice i brojalice: Puž muž
06:52 Simfolije
06:57 Juhuhu
07:00 Danica i Žuti
07:05 Pjesmice i brojalice: Kad si sretan
Kompletan program
RTL
03:15 Astro show
04:15 RTL Danas
04:55 Kraj programa
05:35 RTL Danas
06:15 Potraga
06:30 Sve u šest
07:05 Lego Ninjago
07:35 TV prodaja
07:50 Obožavaj ili prodaj
08:45 TV prodaja
09:00 Kućice iz snova: Stil života
Kompletan program
HTV4
03:58 Vijesti
04:03 Indeks
04:28 Mir i dobro
04:58 Vijesti na engleskom jeziku
05:03 Regionalni dnevnik
05:41 DW: Shift
05:56 Vijesti na engleskom jeziku
06:01 Dnevnik 2
06:41 Tema dana
06:53 Bez komentara
07:00 Vijesti
Kompletan program
RTL2
03:45 K.T. 2
04:05 Sudnica
04:50 Kraj programa
06:45 K.T. 2
07:15 K.T. 2
07:45 Krv nije voda
08:35 TV prodaja
08:50 Pervanov dnevnik
09:20 TV prodaja
09:35 Ne daj se, Nina!
10:30 TV prodaja
Kompletan program
Doma TV
02:55 Škorpion
03:40 24
04:20 24
05:00 Nespojivi
05:15 Nespojivi
05:25 Pod nož
06:15 Kod Ane
06:50 Masterchef
07:40 Galerija nakita
08:45 Tom i Jerry show
09:05 Štrumpfovi
Kompletan program
SPTV
02:20 UniSport, rukomet za 3. mj (M), snimka
04:00 Nogomet, MAXtv Prva liga: Lokomotiva - Slaven B.,snimka
05:50 Karate, EP Turska
07:00 Gillette sport, magazin
07:30 Australski nogomet, PH 3. kolo, reportaža
08:00 peJURAtivno
08:30 Kad naš brod plovi, emisija
09:15 Pregled hrvatskih liga
09:40 Nogomet, MAXtv Prva liga: Lokomotiva - Slaven B.,snimka
Kompletan program
HNTV
02:00 NK Rudeš - NK Gorica
03:50 INFO KANAL
Kompletan program
RTS1
03:38 Oko magazin
04:11 Grlom u jagode
04:55 Srećni ljudi
05:47 VERSKI KALENDAR
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
09:00 Grlom u jagode
10:00 Tako stoje stvari
Kompletan program
Brazzers TV
03:40 One Soggy Afternoon
04:00 Anal Debauchery 3
04:38 Screw To Tango
05:00 Professor's Got The Moves
05:26 Friends Reunited
05:46 The Big Black Dildo
06:00 Kneading A Teen
06:26 Busty Babes In Amateur Threesome
06:51 A Private Tape: My Wife And I
07:20 Orange Is The New Rack
07:39 Any Man's Fantasy
Kompletan program
BHT1
01:45 Dnevnik 3
02:15 Pregled programa za četvrtak
07:00 Jutro za sve
09:05 Frenderi u galaksiji brojeva
09:15 Pravi talasi
09:30 Kako da ne, škola engleskog jezika
10:00 Vijesti
10:15 Ljubav s okusom vina
11:00 Siromah i bogatašica
Kompletan program
FTV
06:45 Škola na kraju puta
07:15 Prirodna baština
08:00 Vijesti
08:05 Maša i medvjed
08:15 Angry Birds
08:25 Maša i medvjed
08:35 Super krila
08:50 Robocar Poli
09:05 Mala princeza
Kompletan program
RTS2
02:29 Čudo prirode: Život na ivici opasnosti
03:19 Tako stoje stvari
05:00 32. Beogradski džez festival: Vlada Maričić i Brajan Linč
06:28 Slagalica
06:45 DATUM
06:51 VERSKI KALENDAR
07:02 Na izvorištu: Pirotske zlatne niti
07:32 Kocka, kocka, kockica
08:00 Crtani filmovi
10:00 Sednica Skupštine Srbije
10:05 Čuda prirode
Kompletan program
PINK 2
03:56 Željko Mitrović i Berklee Groove - Dur i mol
04:04 Gacy
05:32 Ilejni
07:31 Kaliopi - Melem
07:35 Jelena Tomasević - Med i zaoka
07:40 Željko Samardžić - Imas me u saci
07:48 Premijera
08:02 Avantura na Karibima
10:20 City kids
10:40 Nina Badrić: Da se opet tebi vratim
10:43 Neverne bebe - Kuca za spas
Kompletan program
SK2.rs
02:35 Euroleague F4 1/2 Finale: CSKA - Olympiacos
04:25 Premier League: Leicester - Bournemouth
06:05 Španska liga: Atletico Madrid - Athletic Bilbao
07:50 Premier League: Southampton - Stoke
09:35 Euroleague F4 1/2 Finale: Fenerbahce - Real Madrid
11:15 Premier League: Watford - Manchester City
Kompletan program
TV1
02:25 Dnevnik u 19
03:15 Noćni reprizni program
07:05 Kako vrijeme prolazi
08:00 Pokrenite tijelo
08:30 Pariske priče
09:00 Junska noć
09:50 Top Shop
10:05 Ruža
11:00 Nebo i zemlja
Kompletan program




Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me