Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
  • 0 posjeta profilu
  • 0 lajkova
  • 0 Komentara

Gost

Živi u: Nigdjezemska
Ovo može biti vaš profil. Registrirajte se odmah!

Kanali:

HTV1
17:15 HAK - promet info
17:18 Manjinski mozaik: Živjeti od mraka
17:39 Lijepom našom: Rab (1. dio)
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:43 Vrijeme
19:46 Tema dana
19:59 Loto 7/39
20:05 Šutnja (ni)je zlato
21:58 Dnevnik 3
22:13 Sport
Kompletan program
HTV2
16:50 Cesarica - hit godine
16:55
Uživo
Osijek: Gimnastika - Svjetski kup
18:59 RetrOpatija, 2016. - Amigo, snimka 1. večeri
20:05 Nogometna LP
20:35
Uživo
Nogometna LP: Real Madrid - Liverpool - finale
21:32 Nogometna LP
21:45
Uživo
Nogometna LP: Real Madrid - Liverpool - finale
22:43 Nogometna LP
23:13 Opaki par
23:37 Foo Fighters - Sonic Highways
Kompletan program
RTL
16:30 RTL Vijesti
16:55 Šašavi petak
17:50 Exkluziv
18:30 RTL Danas
19:35 RTL Vrijeme
19:40 Znanost glupog
20:10 Zvjezdice
22:20 Vrag nosi Pradu
00:30 96 sati
Kompletan program
HTV4
17:00 Vijesti u 17
17:15 Prometej
17:40 DW: Shift
17:52 Fotografija u Hrvatskoj
18:00 Vijesti uz hrv.znakovni jezik
18:10 U svijetu EU fondova
18:25 Alpe Dunav Jadran
18:55 Vrijeme RH sutra
18:56 Vrijeme Europa sutra
18:57 Vrijeme Svijet - sutra
18:58 Bez komentara
Kompletan program
SPTV
16:30 Misija Rusija, magazin
16:55
Uživo
Odbojka, EL: Hrvatska - Albanija (M)
19:10 Rotor, emisija
19:55
Uživo
Odbojka, EL: Hrvatska - Francuska (Ž)
22:00 Vijesti AJB
23:00 O sportu sportski, emisija
23:25 Blancpain GT serija, sažetak
00:10 TV automagazin
Kompletan program
RTS1
16:42 Pozorište u kući
17:21 60 najlepših narodnih pesama, kolaž
18:25 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:20 Vreme
19:30 Dnevnik
20:06 Fudbal, Liga šampiona, finale
20:40
Uživo
Fudbal - LŠ: Real Madrid - Liverpul
22:42 Fudbal, Liga šampiona, finale
23:00 Vesti
23:06 Ravna gora
Kompletan program
BN
16:00 Dnevnik 1
16:20 Nista licno
17:45 Ko to tamo pjeva
19:30 Dnevnik 2
20:00 Tajne
00:00 Astrochat
Kompletan program
SK1.rs
15:00
Uživo
F1 Monte Carlo - Kvalifikacije
16:15
Uživo
Košarka VTB liga Play-off - 1/4 Finale (G2): Khimki - Lokomotiv
18:15 La Liga Specijal
19:00
Uživo
Odbojka - Liga nacija (M): Germany - Serbia
21:00
Uživo
SK STUDIO
22:00
Uživo
Atletika Dijamantska liga: Eugene
00:00
Uživo
Max Bet VESTI
00:30 Championship Play-off FINALE:Fulham - Aston Villa
Kompletan program
Arena Sport 1.hr
15:15
Uživo
NANTES - PSG, Rukomet
17:00
Uživo
HRVATSKA - ALBANIJA, odbojka
19:00 MAGAZIN LIGE PRVAKA, Nogomet
19:30
Uživo
EMISIJA LIGA PRVAKA, Nogomet
20:45
Uživo
REAL M. - LIVERPOOL, Nogomet
00:00
Uživo
PALMIRAS - SPORT RECIFE, Nogomet
Kompletan program
OBN
15:10 Grand parada
17:30 Dejana talk show
18:50 OBN INFO
19:05 OBN Sport
19:10 Hit do hita
20:00 Liga prvaka: Uvodna emisija
20:35
Uživo
Liga prvaka: Real Madrid-Liverpool
22:35 Liga prvaka: Dodjela pehata
23:00 Gomora
00:00 Noć sa zvijezdama, tarot /+18/
Kompletan program
FTV
16:50 Federacija plus
17:15 Gorčilo
18:00 Godine slatkog greha
18:40 Nadreality Show
19:10 Super Loto
19:30 Dnevnik 2
20:10 Lud, zbunjen, normalan
21:15 Legenda o zmajevom grobu
22:50 Dnevnik 3
23:05 Ana Karenjina
Kompletan program




Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me