Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
  • 6 posjeta profilu
  • 0 lajkova
  • 0 Komentara

Zika

Živi u: Serbia

Kanali:

Eurosport
01:26 La Course by Le Tour de France
03:00 Cycling: Tour de France
05:00 CYCLING: La course by le Tour de France, France
06:00 Cycling: Tour de France Today
07:00 FORMULA E: FIA Championship in New York, USA
08:00 Motor Racing: Wtcr, Slovakia
08:30 Cycling: Tour de France
10:00 FORMULA E: FIA Championship in New York, USA
Kompletan program
Eurosport 2
01:26 TOUR DE FRANCE: Stage 10
03:00 Motor Racing: Wtcr, Slovakia
03:30 CYCLING: La course by le Tour de France, France
05:00 Cycling: Tour de France Today
06:00 CYCLING: La course by le Tour de France, France
07:00 Cycling: Tour de France
08:30 CYCLING: La course by le Tour de France, France
10:00 Cycling: Tour de France
Kompletan program
Arena Sport 1
02:00
Uživo
MLB: All Star
05:00 ITU WORLD SERIES: Hamburg Muški sprint
06:00 ITU WORLD SERIES: Hamburg Muški sprint
06:30 UEFA classic match
07:00 Mobil auto: Magazin
07:30 SEHA LIGA: Vojvodina - Vardar
09:00 LIGA ŠAMPIONA: BEST OF: Strasburg - AEK
Kompletan program
Arena Sport 2
02:00 Arena eSports
02:45
Uživo
COPA SUDAMERICANA: Lanús - Junior
04:30 SEHA LIGA: Vardar - Dinamo Pančevo
06:00 ABA LIGA: Partizan - Mega Bemax
07:45 ABS Show
08:15 ITU WORLD SERIES: Hamburg Mešovita štafeta
10:00 KOTV Classics
Kompletan program
Arena Sport 3
01:45 LIGA EVROPE: Dinamo Kyiv - Lazio
03:30 Soy Football: Belusconi's Milan
04:00 FRANCUSKA LIGA: PSG - Amiens
06:00 ITALIJANSKA LIGA: Milan - Chievo
08:00 SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Crvena zvezda
10:00 LIGA ŠAMPIONA: 1. kolo kvalifikacija: Spartaks Jūrmala - Crvena Zvezda
Kompletan program
Arena Sport 4
01:45 Isle of men TT 2018: Sidecar race 1
02:45 Sporting greatest moments
03:15 Red Bull Air Race: Budapest Magazin
04:15 LIGA ŠAMPIONA: Manchester City - Feyenoord
06:00 INDYCAR: Toronto
08:00 Mobil auto: Magazin
08:30 KOTV Weekly: Magazin
09:00 LIGA ŠAMPIONA: 1. kolo kvalifikacija: Spartak Trnava - Zrinjski
Kompletan program
RTS1
02:21 Sumnjiva lica
03:08 Bolji život
04:03 Ranjeni orao
04:56 Selo gori, a baba se češlja
05:47 VERSKI KALENDAR
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
09:00 Bolji život
09:55 Sumnjiva lica
Kompletan program
RTS2
00:40 Svetski dan džeza: Irena Blagojević
01:40 Plivanje perajima i brzinsko ronjenje - EP
03:37
Uživo
Vaterpolo (ž) - EP: Mađarska - Srbija
06:21 Slagalica
06:44 DATUM
06:49 VERSKI KALENDAR
07:00 Istorija srpske arheologije
07:32 Kocka, kocka, kockica
08:00 Mašine strašne priče
08:06 Moj mali poni
08:29 Prodavnica najmanjih ljubimaca
Kompletan program
BBC Earth
02:10 The Truth About Obesity
03:05 The Truth About Looking Good
03:55 The World's Deadliest Weather
04:40 Coast Australia
05:35 The Wonder of Animals
06:00 The World's Deadliest Weather
06:45 Africa
07:35 Coast Australia
08:30 The Food Detectives
09:20 Sinkholes
10:05 The Truth About Looking Good
Kompletan program
O2
02:10 Lude 70-e
02:30 Nova policijska priča
04:30 Vice
05:20 Balkanska mafija
07:00 Crtani filmovi
09:00 Top šop
09:15 Crtani filmovi
Kompletan program
Prva LIFE
01:30 Darma i Greg
02:15 Sve na svom mestu
07:00 Tri, Dva, Jedan Kuhaj!
08:30 Sve na svom mestu
09:30 Zavoli svoju baštu
Kompletan program
RTRS
02:20 Svjetski ratovi
03:08 Morska patrola
03:51 Operativci
04:43 MUZIČKI SPOTOVI
06:08 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:09 Italijanska mlada
09:56 Sova i kompanija
10:03 Maks Stil
Kompletan program




Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me