Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
  • 6 posjeta profilu
  • 0 lajkova
  • 0 Komentara

Zika

Živi u: Serbia

Kanali:

Eurosport
01:25 SNOOKER: UK Championship - Final
03:00 Cycling: Tour of the Alps, Italy
04:00 CYCLING: Tour of Croatia
05:00 FOOTBALL: FIFA Football
05:30 FOOTBALL: Major League Soccer
06:00 Formula E: FIA Championship in Rome, Italy
07:00 CYCLING: Fleche Wallonne, Belgium
08:35 Cycling: Tour of the Alps, Italy
09:30 CYCLING: Tour of Croatia
Kompletan program
Eurosport 2
02:31 SUPERBIKE: World Champs - Aragon (Esp)
03:00 CYCLING: Tour of Croatia
04:00 Cycling: Tour of the Alps, Italy
05:00 Formula E: FIA Championship in Rome, Italy
06:00 MOTOCROSS: World Championship in Agueda, Portugal
06:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom
08:30 CYCLING: Tour of Croatia
09:30 Cycling: Tour of the Alps, Italy
Kompletan program
Arena Sport 1
02:15 GRČKI KUP: PAOK - Panionios
04:00 Belgijska Liga Pregled
04:30 POLJSKI KUP: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
06:30 Road to Russia
07:00 ABA LIGA: Pregled
07:30 BUNDES LIGA: TSV Hannover-Burgdorf - Rhein Neckar Lowen
09:00 SRPSKA LIGA: Partizan - Vojvodina
Kompletan program
Arena Sport 2
02:15 Solemen
03:30 Indycar: Phoniex Pregled
04:30 EHF LIGA ŠAMPIONA: SG Flensburg-Handewitt vs Montpellier HB
06:00 ABA LIGA: Finale Final Game Crvena zvezda mts - Budućnost Voli
07:45 ABS Show
08:15 TURSKA LIGA (Ž): Finale Game 2 Vakifbank - Eczacibasi
10:00 KOTV Classics
Kompletan program
Arena Sport 3
01:45 1. LIGA SRBIJE: Pregled kola
02:15 COPA LIBERTADORES: Cerro Porteño - Grêmio
04:00 FRANCUSKI KUP: Polufinale Les Herbiers - Chambly
06:00 GRČKI KUP: AEK - Larissa
08:00 KUP SRBIJE: Čukarički - Partizan
10:00 LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - Juventus
Kompletan program
Arena Sport 4
01:30
Uživo
NHL: Washington - Columbus Game 4
04:15 LIGA EVROPE: Marseille - Leipzig
06:00 Indycar Long beach pregled
08:00 Brazilska liga Pregled
08:30 Road to Russia
09:00 ITALIJANSKA LIGA: Fiorentina - Lazio
Kompletan program
RTS1
02:00 Vesti (03.00, 04.00,05.00)
02:03 Devojački most
03:37 Komšije
04:14 Bolji život
04:54 Vojna akademija
05:48 VERSKI KALENDAR
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
09:00 Vesti
Kompletan program
RTS2
00:48 Ansambl crvene armije "Aleksandrov"
01:46 Tako stoje stvari, snimak
03:28 Trezor
04:24 Tenis:Monte Karlo
06:24 Slagalica
06:43 DATUM
06:49 VERSKI KALENDAR
07:00 Čuvari tradicije: Desimir Tošić
07:31 Metla bez drške
08:00 Mašine strašne priče
08:06 Pa pa letimo
Kompletan program
O2
01:55 Osumnjičeni
03:00 Vice
03:45 Brewsterovi milijuni
05:45 Dva i pol muškarca
07:00 Crtani filmovi
Kompletan program
Pink Comedy
01:00 Pazi, lopta!
03:00 Sretni brojevi
05:00 Kućni odgoj
06:46 IZA KAMERE
07:00 IZA KAMERE
09:00 Kakvi frajeri!
Kompletan program
RTRS
02:20 Srpska danas
03:05 Panorama Istočnog Sarajeva
03:30 Dnevnik 2
04:00 PEČAT
04:55 Most
05:53 MUZIČKI SPOTOVI
06:08 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:07 Italijanska mlada
09:59 Turbo
Kompletan program




Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me