Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
  • 116 posjeta profilu
  • 155 lajkova
  • 38 Komentara

tanja

Živi u: Croatia
Godina rođenja: 1991
Spol: F

Kanali:

HTV1
17:19 Financijalac: Leasing automobila
17:33 Volim Hrvatsku
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:43 Vrijeme
19:46 Tema dana
20:00 Loto 6/45
20:05 Hrvatski velikani: Faust Vrančić
21:03 Sin
21:48 Priča o Bogu s Morganom Freemanom: Stvaranje svijeta
22:43 Dnevnik 3
Kompletan program
HTV2
18:23 Cesarica - hit godine
18:27 Ivan Zak, snimka koncerta (Arena Zagreb, 2017.)
19:45
Uživo
Tenis, ATP Umag
20:05
Uživo
Tenis, ATP Umag
22:25 Kaliningrad: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Nigerija, snimka 1. pol.
23:20 Kaliningrad: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Nigerija, snimka 2. pol.
00:13 Pripravnik
01:14 Graham Norton i gosti
Kompletan program
RTL
17:55 Exkluziv
18:30 RTL Danas
19:15 RTL Vrijeme
19:20 Znanost glupog
19:50 Priča o igračkama 3
21:55 Obitelj bez kočnica
23:50 Igre gladi: Šojka rugalica 2.dio
Kompletan program
HTV4
18:10 Kulturna baština: Muzej austrougarske mornarice
18:25 DW: Sutrašnjica danas
18:51 Bajkovita Hrvatska: Dolina Neretve
18:57 Vrijeme RH sutra
18:58 Vrijeme Europa sutra
19:00 Dnevnik 2
19:42 Vrijeme RH sutra
19:43 Vrijeme Europa sutra
19:45 Bez komentara
19:46 Tema dana
20:00 HAK - promet info
Kompletan program
SK1 HR
17:15 WTA Gstaad FINALE
19:00
Uživo
EP Rukomet (M) U20: Slovenia - Serbia
20:30 EP Nogomet (M) U19: Italy - Norway
22:10 PL Magazin specijal: Sitijeva sezona
22:45
Uživo
Basket 3x3 World Tour: Canada 1/2 Finale
23:15
Uživo
Basket 3x3 World Tour: Canada 1/2 Finale
23:45
Uživo
Basket 3x3 World Tour: Canada Dunk Contest
00:15
Uživo
Basket 3x3 World Tour: Canada FINALE
01:00 Atletika Dijamantska liga: London
Kompletan program
SK2 HR
17:00 InCycle
17:30
Uživo
Nogomet U19 (M) EP: Italy - Norway
19:30 Ekstremni Svijet Sporta
20:00
Uživo
NASCAR: New Hampshire
23:15 Japanska liga: Kobe - Shonan
01:00 Švedska liga: AIK - Brommapojkarna
Kompletan program
Arena Sport 1 HR
17:00 MEN'S SKATEBOARD PARK FINAL
18:30
Uživo
FINALE MUŠKARCI, Odbojka na pijesku
21:00
Uživo
PALMEIRAS - ATLETICO MINEIRO, Nogomet
23:00 USYK - GASSIEV, Boks
00:00
Uživo
CRUZEIRO - ATLETICO PR, Nogomet
Kompletan program
SK3
17:15 SK Moments
18:00
Uživo
Danska liga: Brondby - Vejle
20:00 Atletika Dijamantska liga: London - 2. DAN
22:00 Rukomet (M) U20 EP: Slovenia - Serbia
23:30 Fudbal U19 (M) EP: Italy - Norway
01:15 Fudbal U19 (M) EP: Portugal - Finland
Kompletan program
Arena Sport 2 HR
17:30 SUPERBIKE TT Motosport
18:30
Uživo
WOMEN'S SKATEBOARD PARK FINAL/MEN'S SKATEBOARD STREET FINAL/ MEN'S BMX PARK FINAL/ HARLEY-DAVISON FLAT TRACK RACING & HARLEY HOOLIGAN FINAL
00:00 CLIFF DIVING 7, Automobilizam
01:00 INTER - ZENIT, Nogomet
Kompletan program
HTV3
17:05 Najljepši vrtovi - pogled iz zraka
17:50 Vrijeme je za jazz: Jazz orkestar HRT-a, dirigent Andreas Marinello i Cubismo (1. dio)
18:37 Ja se zovem Hodžić Safet
19:00 Kocka je pala
20:35 Josip Slade, graditelj
21:05 Alfe - ratni put
21:50 Profesija: glazbenik - Karijera
22:20 Glazbeni specijal: Robbie Williams - Take The Crown
22:50 Anplagd
23:41 Vijesti iz kulture
23:51 Najljepši vrtovi - pogled iz zraka
Kompletan program
DUTV
17:35 LJETNA POZORNICA
18:00 INTERVJU TJEDNA: ZLATKO URSIĆ
18:45 BAŠTINA
19:05 BRUCE LEE ŽIVI
19:30 Novi milenij
20:00 DUTV PUTOPIS: KURUMBA - PRVI RESORT NA MALDIVIMA
20:20 PARK LJUBAVI
20:35 MLADI POLJOPRIVREDNICI
20:45 BUMBETA
21:15 LJETNA POZORNICA
21:35 VIŠKI BRODOLOMI
Kompletan program




Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me