Пријављивање / Региструјте се  
0
Језик:
Pariz može čekati
Pariz može čekati
филм | komedija
четвртак | 07:20 | HBO
Филм Серија Спорт Вијести Документарни Дечји Шоу

На програму Преподне Поподне Вече
   
5USA
07:00 Teleshopping
07:30 Teleshopping
08:00 Teleshopping
08:30 Teleshopping
09:00 Teleshopping
09:30 Teleshopping
10:00 Access
10:05 Catch a Contractor
10:30 Istražitelji iz Majamija
11:10 Red i zakon
12:10 Longmire
13:10 Longmire
14:05 Ncis: New Orleans
15:00 Marinci
16:00 Red i zakon
17:00 Red i zakon
18:00 Longmire
19:00 Longmire
20:00 Marinci
21:00 Marinci
22:00 Čikaška policija
23:00 Grim
00:00 Red i zakon: Odeljenje za specijalne žrtve
00:55 Longmire
02:05 Mesto zločina Las Vegas
03:05 Mesto zločina: Njujork
04:05 Mesto zločina: Njujork
05:00 Teleshopping
05:30 Teleshopping
Комплетан програм
HTV1
07:00 Vijesti
07:11 Dobro jutro Hrvatska
08:00 Vijesti
08:11 Dobro jutro Hrvatska
09:00 Vijesti
09:11 Dobro jutro Hrvatska
10:00 Vijesti
10:10 Dobro jutro Hrvatska
10:22 Klinika Švarcvald
11:11 Ivanečki vez i bregofska pita
11:43 TV kalendar
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:26 Spone ljubavi
13:15 The Dr Oz Show
14:01 Kraljica noći
14:45 Sigurno u prometu - rekonstrukcija
14:58 Ubistvo u Midsameru
16:43 TV kalendar
17:00 Vijesti u 17
17:14 Vrijeme
17:15 HAK - Promet info
17:23 Kazalište u kući
17:59 Zaronite s nama: Rt Lenga - otok Mljet (32. em.)
18:10 Potjera (600)
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:42 Vrijeme
19:45 Tema dana
20:00 Loto 6/45
Комплетан програм
RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
09:00 Bolji život
10:05 Sumnjiva lica
10:55 Velvet
12:10 Dnevnik
12:25 Sportski dnevnik
12:35 Vreme, stanje na putevima
12:40 Kulturni dnevnik
12:55 Selo gori a baba se češlja
13:45 Kad čuješ zvona
15:20 Ovo je Srbija
16:05 Ranjeni orao
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Šta radite, bre
17:42 Beogradska hronika
18:25 Oko magazin
19:00 Slagalica
19:22 Vreme
19:30 Dnevnik
20:05 Ranjeni orao
21:00 Selo gori a baba se češlja
21:50 Centurion
23:30 Dnevnik
23:50 Kulturni dnevnik
00:06 Sportski dnevnik
00:16 Inspektor Bek
02:00 Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:03 Sumnjiva lica
Комплетан програм
HTV2
07:48 Juhuhu
07:50 Priče iz prašume
08:01 Juhuhu
08:04 Mišo i Robin: Crtanje
08:09 Juhuhu
08:11 Njama, njam: Trešnje
08:17 Juhuhu
08:18 EBU drama: Sretni grad, slovenska drama za djecu
08:33 Juhuhu
08:36 Pustolovine mede Paddingtona
09:01 Miffy
09:08 Pripovjedač bajki
09:34 Cvjetkov rasadnik
09:53 Kronike Matta Hattera
10:17 U drugom svijetu
10:47 Raj za dame
11:48 Putnici
13:25 Opasne vrane
15:05 Škola kuhanja Marthe Stewart
15:34 Ciglu po ciglu - Bryk preuređuje
16:00 Regionalni dnevnik
16:42 Stipe u gostima
17:15
Уживо
Tenis, ATP Umag
19:32 POPROCK.HR
20:05 "TOP 10 za sjećanje - SP Rusija
21:35 In memoriam: Još jedan korak - Dragutin Šurbek
21:56 Rio Ferdinand - Kako biti i mama i tata
23:01 Ubica u meni
00:48 Tenis, ATP Umag - snimka 2. meča
02:18 The Graham Norton Show
03:03 Bitange i princeze
Комплетан програм
RTL
07:35 Tv prodaja
07:50 Lovci na nekretnine: Dvoboj
08:45 Tv prodaja
09:00 Lovci na kućice iz snova
09:30 Tv prodaja
09:45 Shopping kraljica
10:45 Tv prodaja
11:00 Plave krvi
11:50 Plave krvi
12:50 Chicago u plamenu
13:45 Chicago u plamenu
14:40 Horvatovi
15:45 Andrija i Anđelka
16:25 Andrija i Anđelka
16:30 RTL Vijesti
16:55 Andrija i Anđelka
17:15 Shopping kraljica
18:30 RTL Danas
19:35 RTL Vrijeme
19:45 Nauka o gluposti
20:10 Horvatovi
21:05 Andrija i Anđelka
21:40 Andrija i Anđelka
22:15 RTL Direkt
23:00 Andrija i Anđelka
23:05 Andrija i Anđelka
23:50 Kriza
00:30 Kriza
01:10 Chicago u plamenu
02:05 Chicago u plamenu
03:00 Astro show
Комплетан програм
Arena Sport 1 HR
05:00 ZRINJSKI - SPARTAK T., Nogomet
07:00 FINALE MAĐARSKA - CRNA GORA, Vaterpolo
08:30 CIBONA - CEDEVITA (3. UTAKMICA), Košarka
10:00 FRANCUSKA - HRVATSKA, Odbojka
12:00 FENERBAHCE - FULHAM, Nogomet
14:00 BUDIMPEŠTA - HIGHLIGHTS, Zrakoplovstvo
15:00 ZRINJSKI - SPARTAK T., Nogomet
17:00 ULTIMATE RUSH
17:30 SOY FOOTBALL SEZONA
18:00 SUTJESKA - ASTANA, Nogomet
20:00
Уживо
EMISIJA UOČI UTAKMICE, Nogomet
20:45
Уживо
OSIJEK - PETROCUB, Nogomet
22:45
Уживо
EMISIJA NAKON UTAKMICE, Nogomet
23:00 INSIDE LINE, automobilizam
23:30 RUKOMETAONICA, Rukomet
00:00 ULTIMATE RUSH
00:30
Уживо
DEPORTIVO CUENCA - JORGE WILSTERMANN, Nogomet
02:30 WHEN THE GARDEN WAS EDEN
04:00
Уживо
MEN'S SKATEBOARD VERTICAL FINALS
Комплетан програм
SPTV
07:00 Odbojka na pijesku, Gstaad Major
08:15 Pannonian Challenge Osijek
09:45 Pannonian Challenge Osijek
11:30 ŠKOLSKA LIGA emisija
12:15 EP Kajak - kanu maraton, Metković
13:05 Volvo Ocean Race, sažetak
13:30 Sportski magazin AJB
14:15 Mountain bike - Titan Desert Race, magazin
14:55 Sportske vijesti
15:00 Sistem AJB
15:55 Sportske vijesti
16:00 Vijesti AJB
16:55 Komemoracija Dragutinu Šurbeku
17:00 Svijet automoto nautike, magazin
17:30 TV Automagazin
18:00 Blancpain Misano, Italija
19:15 Gillette sport, magazin .
19:55 Sportske vijesti
20:00 Vijesti AJB
20:55 Komemoracija Dragutinu Šurbeku
21:00 Odbojka na pijesku, Gstaad Major
21:55 Sportske vijesti
22:00 Vijesti AJB
22:55 Komemoracija Dragutinu Šurbeku
23:00 Lopta - Kladionica AJB
23:50 Kad naš brod plovi, emisija
00:20 Mali nogomet: Ljetna liga Koprivnica
02:10 Akrobatski rock'n roll, Svjetski kup
03:55 Svijet jedrenja, magazin .
Комплетан програм
Eurosport
07:26 FOOTBALL: Major League Soccer
07:55 WATTS
08:34 BICIKLIZAM: Tur de Frans - Etapa 11: Albertville - La Rosiere (repriza)
10:04 AUTO TRKE: WTCR Slovakiaring Pregled (repriza)
10:34 FOOTBALL: Major League Soccer
11:05 BICIKLIZAM: Nacionalni turovi - Tur de Frans danas
12:02
Уживо
BICIKLIZAM: Tur de Frans ekstra (prenos)
12:09
Уживо
BICIKLIZAM: Tur de Frans - Etapa 12: Bourg St Maurice - Alpe d Huez (repriza)
18:00
Уживо
BICIKLIZAM: Tur de Frans ekstra (prenos)
18:19 FORMULA E: FIA Šampionat - Njujork (Pregled)
19:16 BICIKLIZAM: Tur de Frans - Etapa 12: Bourg St Maurice - Alpe d Huez (repriza)
20:10 EUROSPORT VESTI
20:17 WATTS
20:31 AUTO TRKE: WTCR Slovakiaring Pregled (repriza)
21:01 BICIKLIZAM: Nacionalni turovi - Tur de Frans danas
21:59 FOOTBALL: Major League Soccer
22:29 AUTO TRKE: WTCR Slovakiaring Pregled (repriza)
22:57 WATTS
23:25 EUROSPORT VESTI
23:34 BICIKLIZAM: Tur de Frans - Etapa 12: Bourg St Maurice - Alpe d Huez (repriza)
01:26 FOOTBALL: Major League Soccer
01:52 AUTO TRKE: WTCR Slovakiaring Pregled (repriza)
02:17 WATTS
03:00 BICIKLIZAM: Tur de Frans - Etapa 12: Bourg St Maurice - Alpe d Huez (repriza)
05:00 OLIMPIJSKE IGRE: Home of The Olympics
Комплетан програм

Добро дошли на ТВпрофил

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Најтраженије

cinemania    cinestar    crvena zvezda    djevojka sa sela    elif    fox    konak kod hilmije    nova    pink    pink movies    prva    prva tv    rtl    sport klub    tv1    vaterpolo   

Korisnici odabrali filmove


Имате питање?
Предлог?
Критику? :(

Питајте било шта о ТВ распореду



Пријављивање

Корисничко име:
Лозинка:
Запамти ме