TvProfil • TV program https://tvprofil.com/ Hrvatska televizija • TV program • 18.2.2019. hr Copyright 2019 - TvProfil Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000 Sun, 17 Feb 2019 23:36:28 +0000 86400 <![CDATA[HRT 1 - ponedjeljak]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv1 06:01 Pula: More
06:35 TV kalendar
06:55 Dobro jutro, Hrvatska
07:00 Vijesti
07:11 Dobro jutro, Hrvatska
08:00 Vijesti
08:11 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
09:11 Dobro jutro, Hrvatska
10:00 Vijesti
10:10 Dobro jutro, Hrvatska
10:23 Gorski liječnik, serija
11:11 Treća dob
11:36 Bonton: Preživjeti tuđe hrkanje
11:42 TV kalendar
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:29 Imperij, telenovela, serija
13:21 Dr. Oz, talk-show, serija
14:05 Plodovi zemlje
15:00 Dobar dan, Hrvatska
15:47 Don Matteo, serija
16:45 TV kalendar
17:00 Vijesti u 17
17:14 Vrijeme
17:15 HAK - promet info
17:20 Kod nas doma
18:11 Potjera
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:44 Vrijeme
19:47 Tema dana
20:05 Kurdi - Masovni pokret, dokumentarna serija
21:02 Crno-bijeli svijet, serija
22:00 Otvoreno
22:51 Dnevnik 3
23:06 Sport
23:10 Vrijeme
23:12 Vijesti iz kulture
23:23 Romano Bolković - 1 na 1: Nikola Dujmović, talk show, serija
00:05 Don Matteo, serija
01:01 Gorski liječnik, serija
01:46 Dr. Oz, talk-show, serija
02:27 Prizemljene ptice, dokumentarna serija, Dokumentarni
03:19 Put oko svijeta za 80 dana s Michaelom Palinom: Od datumske granice do graničnog roka, dokumentarna serija
04:08 Dolina sunca
04:52 Čuvari neba: Priča o uzletištu Tangmere, dokumentarna serija
05:35 Skica za portret
05:45 Imperij, telenovela, serija
]]>
06:01 Pula: More
06:35 TV kalendar
06:55 Dobro jutro, Hrvatska
07:00 Vijesti
07:11 Dobro jutro, Hrvatska
08:00 Vijesti
08:11 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
09:11 Dobro jutro, Hrvatska
10:00 Vijesti
10:10 Dobro jutro, Hrvatska
10:23 Gorski liječnik, serija
11:11 Treća dob
11:36 Bonton: Preživjeti tuđe hrkanje
11:42 TV kalendar
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:29 Imperij, telenovela, serija
13:21 Dr. Oz, talk-show, serija
14:05 Plodovi zemlje
15:00 Dobar dan, Hrvatska
15:47 Don Matteo, serija
16:45 TV kalendar
17:00 Vijesti u 17
17:14 Vrijeme
17:15 HAK - promet info
17:20 Kod nas doma
18:11 Potjera
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:44 Vrijeme
19:47 Tema dana
20:05 Kurdi - Masovni pokret, dokumentarna serija
21:02 Crno-bijeli svijet, serija
22:00 Otvoreno
22:51 Dnevnik 3
23:06 Sport
23:10 Vrijeme
23:12 Vijesti iz kulture
23:23 Romano Bolković - 1 na 1: Nikola Dujmović, talk show, serija
00:05 Don Matteo, serija
01:01 Gorski liječnik, serija
01:46 Dr. Oz, talk-show, serija
02:27 Prizemljene ptice, dokumentarna serija, Dokumentarni
03:19 Put oko svijeta za 80 dana s Michaelom Palinom: Od datumske granice do graničnog roka, dokumentarna serija
04:08 Dolina sunca
04:52 Čuvari neba: Priča o uzletištu Tangmere, dokumentarna serija
05:35 Skica za portret
05:45 Imperij, telenovela, serija
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv1 Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[HRT 2 - ponedjeljak]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv2 06:00 Riječ i život
06:35 Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija
06:46 Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija
06:57 Juhuhu
06:58 Pjesmice i brojalice: Bratec Martin
07:00 Juhuhu
07:02 Priče iz prašume, crtana serija
07:14 Juhuhu
07:16 Vrtuljići, crtana serija
07:27 Ninin kutak za male: Moje tijelo
07:33 TV vrtić: Krtić se izgubio
07:42 Juhuhu
07:44 Vatrogasac Sam, crtana serija
07:54 Juhuhu
07:56 Mišo i Robin: Prometni krkljanac
08:01 Njama, njam: Krastavac
08:07 Juhuhu
08:09 Vedranovi velikani: Ante Šećer
08:18 Juhuhu
08:19 Laboratorij na kraju svemira: Izbodeni krumpiri
08:27 Sara i Patka, crtana serija
08:34 Sara i Patka, crtana serija
08:41 Moj mali poni, crtana serija
08:52 Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu
09:08 Pipi duga čarapa, crtana serija
09:33 Sve o životinjama, dokumentarna serija za djecu
09:57 Prvak Koen, serija za djecu
10:23 Školski sat: Tvari, smjese i spojevi
10:55 Sjedni, odličan
11:26 McLeodove kćeri, serija
12:13 George Clark: Čudesne zamisli, dokumentarna serija
13:06 Božićno okupljanje
14:37 Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, dokumentarna serija
15:02 Put oko svijeta za 80 dana s Michaelom Palinom: Od datumske granice do graničnog roka, dokumentarna serija
16:00 Regionalni dnevnik
16:45 Prizemljene ptice, dokumentarna serija, Dokumentarni
17:41 Auto Market
18:13 Istina ili mit: Melanom nastaje iz svakog madeža
18:20 TV Bingo
19:00 Dodjela sportske nagrade Laureus, prijenos, sport
21:00 Stadion
21:56 Ritam ludila
23:43 Zakon i red: Odjel za žrtve, serija
00:28 Divlja rijeka
02:18 Igra prijestolja, serija
03:11 POPROCK.HR
03:44 Noćni glazbeni program - Spotovi
05:10 Izvan formata
05:55 Regionalni dnevnik
]]>
06:00 Riječ i život
06:35 Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija
06:46 Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija
06:57 Juhuhu
06:58 Pjesmice i brojalice: Bratec Martin
07:00 Juhuhu
07:02 Priče iz prašume, crtana serija
07:14 Juhuhu
07:16 Vrtuljići, crtana serija
07:27 Ninin kutak za male: Moje tijelo
07:33 TV vrtić: Krtić se izgubio
07:42 Juhuhu
07:44 Vatrogasac Sam, crtana serija
07:54 Juhuhu
07:56 Mišo i Robin: Prometni krkljanac
08:01 Njama, njam: Krastavac
08:07 Juhuhu
08:09 Vedranovi velikani: Ante Šećer
08:18 Juhuhu
08:19 Laboratorij na kraju svemira: Izbodeni krumpiri
08:27 Sara i Patka, crtana serija
08:34 Sara i Patka, crtana serija
08:41 Moj mali poni, crtana serija
08:52 Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu
09:08 Pipi duga čarapa, crtana serija
09:33 Sve o životinjama, dokumentarna serija za djecu
09:57 Prvak Koen, serija za djecu
10:23 Školski sat: Tvari, smjese i spojevi
10:55 Sjedni, odličan
11:26 McLeodove kćeri, serija
12:13 George Clark: Čudesne zamisli, dokumentarna serija
13:06 Božićno okupljanje
14:37 Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, dokumentarna serija
15:02 Put oko svijeta za 80 dana s Michaelom Palinom: Od datumske granice do graničnog roka, dokumentarna serija
16:00 Regionalni dnevnik
16:45 Prizemljene ptice, dokumentarna serija, Dokumentarni
17:41 Auto Market
18:13 Istina ili mit: Melanom nastaje iz svakog madeža
18:20 TV Bingo
19:00 Dodjela sportske nagrade Laureus, prijenos, sport
21:00 Stadion
21:56 Ritam ludila
23:43 Zakon i red: Odjel za žrtve, serija
00:28 Divlja rijeka
02:18 Igra prijestolja, serija
03:11 POPROCK.HR
03:44 Noćni glazbeni program - Spotovi
05:10 Izvan formata
05:55 Regionalni dnevnik
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv2 Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[RTL - ponedjeljak]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=rtl 06:05 RTL Danas
07:30 TV prodaja
07:45 Žar i čudovišni strojevi
08:15 Lego Nexo Knights
08:45 TV prodaja
09:00 Šef na tajnom zadatku
09:55 TV prodaja
10:10 Potraga za nekretninom: Preuređenje
11:00 TV prodaja
11:15 Lovci na nekretnine
12:15 Horvatovi
13:15 Horvatovi
14:10 Umorstva u Midsomeru
16:05 Ovisni o čišćenju
16:30 RTL Vijesti
17:00 Ovisni o čišćenju
17:15 Ljubav je na selu - ekstra
18:30 RTL Danas
19:55 Ljubav je na selu - pregled
20:00 Pogrešan čovjek
21:10 Ljubav je na selu
22:15 RTL Direkt
22:55 Ljubav je na selu
23:10 Brave
00:10 Djedica pušten s lanca
02:00 Astro show, emisija uživo, show
03:00 RTL Danas
04:25 Kraj programa
]]>
06:05 RTL Danas
07:30 TV prodaja
07:45 Žar i čudovišni strojevi
08:15 Lego Nexo Knights
08:45 TV prodaja
09:00 Šef na tajnom zadatku
09:55 TV prodaja
10:10 Potraga za nekretninom: Preuređenje
11:00 TV prodaja
11:15 Lovci na nekretnine
12:15 Horvatovi
13:15 Horvatovi
14:10 Umorstva u Midsomeru
16:05 Ovisni o čišćenju
16:30 RTL Vijesti
17:00 Ovisni o čišćenju
17:15 Ljubav je na selu - ekstra
18:30 RTL Danas
19:55 Ljubav je na selu - pregled
20:00 Pogrešan čovjek
21:10 Ljubav je na selu
22:15 RTL Direkt
22:55 Ljubav je na selu
23:10 Brave
00:10 Djedica pušten s lanca
02:00 Astro show, emisija uživo, show
03:00 RTL Danas
04:25 Kraj programa
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=rtl Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[NOVA TV - ponedjeljak]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=nova 06:35 Tomova autolakirnica
06:40 Vlakić Troy
06:50 Vlakić Troy
06:55 Štrumpfovi
07:20 Winx Club
07:45 Supergirl
08:45 TV izlog
09:00 Larin izbor
10:00 Rat ruža
11:00 Istanbulska nevjesta
13:00 IN magazin
14:00 Vijesti Nove TV
14:10 Zauvijek susjedi
14:50 Zauvijek susjedi
15:25 Rat ruža
17:00 Vijesti Nove TV
17:30 IN magazin
18:15 Larin izbor
19:15 Dnevnik Nove TV
20:15 Istanbulska nevjesta
21:15 Na granici
22:25 Lud, zbunjen, normalan
23:00 Večernje vijesti
23:20 UFC on ESPN (Phoenix)
01:35 Karate Kid
04:00 Astro savjetnik
05:00 Kraj programa
05:20 Dnevnik Nove TV
]]>
06:35 Tomova autolakirnica
06:40 Vlakić Troy
06:50 Vlakić Troy
06:55 Štrumpfovi
07:20 Winx Club
07:45 Supergirl
08:45 TV izlog
09:00 Larin izbor
10:00 Rat ruža
11:00 Istanbulska nevjesta
13:00 IN magazin
14:00 Vijesti Nove TV
14:10 Zauvijek susjedi
14:50 Zauvijek susjedi
15:25 Rat ruža
17:00 Vijesti Nove TV
17:30 IN magazin
18:15 Larin izbor
19:15 Dnevnik Nove TV
20:15 Istanbulska nevjesta
21:15 Na granici
22:25 Lud, zbunjen, normalan
23:00 Večernje vijesti
23:20 UFC on ESPN (Phoenix)
01:35 Karate Kid
04:00 Astro savjetnik
05:00 Kraj programa
05:20 Dnevnik Nove TV
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=nova Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[HRT 3 - ponedjeljak]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv3 06:35 Tora i Lily na Okinawi
08:20 Romance velikih umjetnika: Federico Fellini & Giulietta Masina, dokumentarna serija
09:05 Opasna đavolica
10:45 Šahovski komentar: Šarić - Anand
11:05 Enrico Dindo uz Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski, 13.10.2016. (skraćena verzija)
12:05 Posebna ustanova, dokumentarni film
12:45 Animatik: Ususret Oscarima za animirane filmove 2019.
13:30 Zvjezdane staze: Deep Space 9, serija
14:15 Eureka 7, japanska crtana serija
14:38 Japan - nepoznata čuda: Zimske opasnosti planine Fuji, dokumentarna serija
15:10 Nulta točka znanosti - Labirint osjeta: Visokorazvijeni senzori na vršcima prstiju, dokumentarna serija
15:45 Pustinjska priča - El Shatt, dokumentarni film
16:35 Jeste li posluženi, humoristična serija
17:05 Kreolski vrtovi: Réunion, preporod kreolskog vrta
18:00 Mala kuća u preriji, serija
18:50 Putokazi "Nova zemlja" - Kazalište Komedija, 11.03.2001.
19:55 Skica za portret: Marino Tartaglia
20:05 Karneval
21:05 Crno-bijeli svijet, serija
21:57 Jedno djelo: Josip Vaništa - Beskonačni štap / U Počast Manetu
22:05 Na rubu znanosti: Vidljivo i nevidljivo u slikarstvu
22:55 Trip
00:15 Vijesti iz kulture
00:25 Ironwoman, dokumentarni film, sport
01:15 Nijanse plave, dramska serija
02:00 Putokazi "Nova zemlja" - Kazalište Komedija, 11.03.2001.
03:04 Portret: Božo Potočnik, dokumentarno-glazbeni film, Dokumentarni
03:55 Ostati i opstati, dokumentarni film
04:15 Vijesti iz kulture
04:25 Trip
05:50 Iz arhiva: Glazbena očaravanja - Stani bar na čas
]]>
06:35 Tora i Lily na Okinawi
08:20 Romance velikih umjetnika: Federico Fellini & Giulietta Masina, dokumentarna serija
09:05 Opasna đavolica
10:45 Šahovski komentar: Šarić - Anand
11:05 Enrico Dindo uz Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski, 13.10.2016. (skraćena verzija)
12:05 Posebna ustanova, dokumentarni film
12:45 Animatik: Ususret Oscarima za animirane filmove 2019.
13:30 Zvjezdane staze: Deep Space 9, serija
14:15 Eureka 7, japanska crtana serija
14:38 Japan - nepoznata čuda: Zimske opasnosti planine Fuji, dokumentarna serija
15:10 Nulta točka znanosti - Labirint osjeta: Visokorazvijeni senzori na vršcima prstiju, dokumentarna serija
15:45 Pustinjska priča - El Shatt, dokumentarni film
16:35 Jeste li posluženi, humoristična serija
17:05 Kreolski vrtovi: Réunion, preporod kreolskog vrta
18:00 Mala kuća u preriji, serija
18:50 Putokazi "Nova zemlja" - Kazalište Komedija, 11.03.2001.
19:55 Skica za portret: Marino Tartaglia
20:05 Karneval
21:05 Crno-bijeli svijet, serija
21:57 Jedno djelo: Josip Vaništa - Beskonačni štap / U Počast Manetu
22:05 Na rubu znanosti: Vidljivo i nevidljivo u slikarstvu
22:55 Trip
00:15 Vijesti iz kulture
00:25 Ironwoman, dokumentarni film, sport
01:15 Nijanse plave, dramska serija
02:00 Putokazi "Nova zemlja" - Kazalište Komedija, 11.03.2001.
03:04 Portret: Božo Potočnik, dokumentarno-glazbeni film, Dokumentarni
03:55 Ostati i opstati, dokumentarni film
04:15 Vijesti iz kulture
04:25 Trip
05:50 Iz arhiva: Glazbena očaravanja - Stani bar na čas
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv3 Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[HRT 4 - ponedjeljak]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv4 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
06:08 Bez komentara
06:10 Dnevnik 2
06:52 Vrijeme RH danas
06:53 Vrijeme Europa danas
06:54 Vrijeme Svijet danas
06:55 Dokumentarna reportaža - domaća
07:00 Vijesti
07:10 Poslovne vijesti
07:15 Vijesti iz kulture
07:25 Vijesti
07:30 U mreži prvog
07:59 Studio 4
08:00 Vijesti
08:10 Studio 4
08:30 Vijesti
08:35 Studio 4
09:00 Vijesti
09:10 Studio 4
09:30 Vijesti
09:35 Studio 4
10:00 Vijesti
10:10 Studio 4
10:30 Vijesti
10:35 Studio 4
11:00 Vijesti
11:10 Studio 4
11:30 Vijesti
11:35 Studio 4
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Studio 4
13:00 Vijesti
13:10 Studio 4
13:30 Vijesti
13:35 Studio 4
14:00 Vijesti
14:10 Studio 4
14:30 Vijesti
14:35 Studio 4
15:00 Vijesti
15:10 Studio 4
15:25 Vijesti
15:30 Oporbeni zarez: Ladislav Ilčić, predsjednik stranke Hrast
16:00 Regionalni dnevnik
16:40 TV student
16:55 Dokumentarna reportaža - domaća
17:00 Vijesti u 17
17:15 Županijska panorama Čakovec i Varaždin
17:30 Županijska panorama Šibenik
17:45 Županijska panorama Osijek
18:00 Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10 Županijska panorama Split, Dubrovnik
18:25 Zagrebačka panorama
18:40 Županijska panorama Ri-Pu-Gs
18:55 Vrijeme RH sutra
18:56 Vrijeme Europa sutra
18:57 Vrijeme Svijet sutra
18:58 Bez komentara
19:00 Dnevnik 2
19:42 Vrijeme RH sutra
19:43 Vrijeme Europa sutra
19:44 Bez komentara
19:47 Tema dana
19:59 HAK - promet info
20:00 Dokumentarna reportaža - domaća
20:05 Labirint
20:30 Vijesti
20:35 Istrage prometnih nesreća
21:00 Vijesti
21:10 Poslovni tjedan
22:00 Vijesti
22:10 Vijesti iz svijeta
22:15 Poslovne vijesti
22:20 Bajkovita Hrvatska: Franjevački samostan i crkva Navještenja BDM - Klanjec
22:25 Vrijeme RH sutra
22:26 Vrijeme Europa sutra
22:27 Vrijeme Svijet sutra
22:30 Vijesti flash
22:35 Eko zona
23:00 Vijesti na engleskom jeziku
23:08 Bez komentara
23:10 Vijesti na njemačkom jeziku
23:18 Bez komentara
23:20 Poslovne vijesti
23:25 Vijesti iz svijeta
23:30 Vijesti flash
23:34 DW: Sutrašnjica danas
00:00 Vijesti
00:10 Studio 4- Izdvojeno
01:00 Vijesti flash
01:04 Vijesti iz kulture
01:12 Bez komentara
01:15 Županijska panorama Čakovec i Varaždin
01:30 Županijska panorama Šibenik
01:45 Županijska panorama Osijek
02:00 Dnevnik 3
02:15 Županijska panorama Split, Dubrovnik
02:30 Zagrebačka panorama
02:45 Županijska panorama Ri-Pu-Gs
03:00 Vijesti flash
03:04 Vijesti iz svijeta
03:09 Bez komentara
03:10 Poslovni tjedan
04:00 Vijesti flash
04:04 Vijesti iz svijeta
04:09 Bez komentara
04:10 Labirint
04:35 Istrage prometnih nesreća
05:00 Vijesti flash
05:04 Bez komentara
05:05 Regionalni dnevnik
05:45 Kulturna baština: Blago iz potonulog broda
06:00 Vijesti na engleskom jeziku
]]>
06:00 Vijesti na engleskom jeziku
06:08 Bez komentara
06:10 Dnevnik 2
06:52 Vrijeme RH danas
06:53 Vrijeme Europa danas
06:54 Vrijeme Svijet danas
06:55 Dokumentarna reportaža - domaća
07:00 Vijesti
07:10 Poslovne vijesti
07:15 Vijesti iz kulture
07:25 Vijesti
07:30 U mreži prvog
07:59 Studio 4
08:00 Vijesti
08:10 Studio 4
08:30 Vijesti
08:35 Studio 4
09:00 Vijesti
09:10 Studio 4
09:30 Vijesti
09:35 Studio 4
10:00 Vijesti
10:10 Studio 4
10:30 Vijesti
10:35 Studio 4
11:00 Vijesti
11:10 Studio 4
11:30 Vijesti
11:35 Studio 4
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Studio 4
13:00 Vijesti
13:10 Studio 4
13:30 Vijesti
13:35 Studio 4
14:00 Vijesti
14:10 Studio 4
14:30 Vijesti
14:35 Studio 4
15:00 Vijesti
15:10 Studio 4
15:25 Vijesti
15:30 Oporbeni zarez: Ladislav Ilčić, predsjednik stranke Hrast
16:00 Regionalni dnevnik
16:40 TV student
16:55 Dokumentarna reportaža - domaća
17:00 Vijesti u 17
17:15 Županijska panorama Čakovec i Varaždin
17:30 Županijska panorama Šibenik
17:45 Županijska panorama Osijek
18:00 Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10 Županijska panorama Split, Dubrovnik
18:25 Zagrebačka panorama
18:40 Županijska panorama Ri-Pu-Gs
18:55 Vrijeme RH sutra
18:56 Vrijeme Europa sutra
18:57 Vrijeme Svijet sutra
18:58 Bez komentara
19:00 Dnevnik 2
19:42 Vrijeme RH sutra
19:43 Vrijeme Europa sutra
19:44 Bez komentara
19:47 Tema dana
19:59 HAK - promet info
20:00 Dokumentarna reportaža - domaća
20:05 Labirint
20:30 Vijesti
20:35 Istrage prometnih nesreća
21:00 Vijesti
21:10 Poslovni tjedan
22:00 Vijesti
22:10 Vijesti iz svijeta
22:15 Poslovne vijesti
22:20 Bajkovita Hrvatska: Franjevački samostan i crkva Navještenja BDM - Klanjec
22:25 Vrijeme RH sutra
22:26 Vrijeme Europa sutra
22:27 Vrijeme Svijet sutra
22:30 Vijesti flash
22:35 Eko zona
23:00 Vijesti na engleskom jeziku
23:08 Bez komentara
23:10 Vijesti na njemačkom jeziku
23:18 Bez komentara
23:20 Poslovne vijesti
23:25 Vijesti iz svijeta
23:30 Vijesti flash
23:34 DW: Sutrašnjica danas
00:00 Vijesti
00:10 Studio 4- Izdvojeno
01:00 Vijesti flash
01:04 Vijesti iz kulture
01:12 Bez komentara
01:15 Županijska panorama Čakovec i Varaždin
01:30 Županijska panorama Šibenik
01:45 Županijska panorama Osijek
02:00 Dnevnik 3
02:15 Županijska panorama Split, Dubrovnik
02:30 Zagrebačka panorama
02:45 Županijska panorama Ri-Pu-Gs
03:00 Vijesti flash
03:04 Vijesti iz svijeta
03:09 Bez komentara
03:10 Poslovni tjedan
04:00 Vijesti flash
04:04 Vijesti iz svijeta
04:09 Bez komentara
04:10 Labirint
04:35 Istrage prometnih nesreća
05:00 Vijesti flash
05:04 Bez komentara
05:05 Regionalni dnevnik
05:45 Kulturna baština: Blago iz potonulog broda
06:00 Vijesti na engleskom jeziku
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-18&kanal=htv4 Mon, 18 Feb 2019 05:00:00 +0000