TvProfil • TV program https://tvprofil.com/ Sportski • TV program • 20.2.2019. hr Copyright 2019 - TvProfil Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000 Wed, 20 Feb 2019 11:37:24 +0000 86400 <![CDATA[Arena Sport 1 HR - srijeda]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=tv-arena-sport-1-hr 07:00 MLADOST - SZOLNOK, Vaterpolo, LIGA PRVAKA, Snimka, sport
08:30 VIRGINIA - NORTH CAROLINA, Košarka, NCAA, snimka, sport
10:00 ST ETIENNE - PSG, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
12:00 PREGLED TALIJANSKE LIGE, Nogomet, MAGAZIN, snimka, sport
13:00 DYNAMO KIEV - JUVENTUS, Nogomet, UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE, sport
15:00 INTER - SAMPDORIA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
17:00 ENDESA MAGAZIN, Nogomet, MAGAZIN, prem.snimka, sport
17:30 FIFA MAGAZIN, Nogomet, MAGAZIN, prem.snimka, sport
18:00 SEVILLA - LAZIO, Nogomet, EUROPALIGA, sport
20:00 THE SON OF KONGO, DOKUMENTARNI FILM, snimka
21:00 PSG - MONTPELLIER, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, sport
23:00 BORDEAUX - GUINGAMP, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
01:00 LOUISVILLE - SYRACUSE, Košarka, NCAA, sport
03:00 NORTH CAROLINA - DUKE, Košarka, NCAA, sport
05:00 ZURICH - NAPOLI, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
]]>
07:00 MLADOST - SZOLNOK, Vaterpolo, LIGA PRVAKA, Snimka, sport
08:30 VIRGINIA - NORTH CAROLINA, Košarka, NCAA, snimka, sport
10:00 ST ETIENNE - PSG, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
12:00 PREGLED TALIJANSKE LIGE, Nogomet, MAGAZIN, snimka, sport
13:00 DYNAMO KIEV - JUVENTUS, Nogomet, UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE, sport
15:00 INTER - SAMPDORIA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
17:00 ENDESA MAGAZIN, Nogomet, MAGAZIN, prem.snimka, sport
17:30 FIFA MAGAZIN, Nogomet, MAGAZIN, prem.snimka, sport
18:00 SEVILLA - LAZIO, Nogomet, EUROPALIGA, sport
20:00 THE SON OF KONGO, DOKUMENTARNI FILM, snimka
21:00 PSG - MONTPELLIER, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, sport
23:00 BORDEAUX - GUINGAMP, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
01:00 LOUISVILLE - SYRACUSE, Košarka, NCAA, sport
03:00 NORTH CAROLINA - DUKE, Košarka, NCAA, sport
05:00 ZURICH - NAPOLI, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=tv-arena-sport-1-hr Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[Arena Sport 2 HR - srijeda]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=tv-arena-sport-2-hr 06:00 BARANCHYK - YIGIT, BOKS, snimka, sport
07:00 WHEN THE GARDEN WAS EDEN, DOKUMENTARNI FILM, snimka
08:30 LA KINGS - WASHINGTON, Hokej na ledu, NHL, snimka, sport
10:30 INSIDE LINE, Formula 1, MAGAZIN, snimka, sport
11:00 GALATASARAY - ARHAVI, Odbojka, TURSKA LIGA, sport
13:00 WRC ŠVEDSKA COMPLETE HL, Automobilizam, WRC, snimka, sport
14:00 ENGLESKA - FRANCUSKA, Ragbi, KUP 6 NACIJA, Snimka, sport
16:00 FINALE, Košarka, HRVATSKI KUP, snimka, sport
17:30 TATRAN - ŽELEZNIČAR, Rukomet, SEHA LIGA, sport
19:05 UKLJUČENJE: RNL - KIELCE, Rukomet, LIGA PRVAKA, UKLJUČENJE, sport
20:45 TOULOUSE - PSG, Rukomet, FRANCUSKA LIGA, sport
22:30 DIPLOMAT, DOKUMENTARNI FILM, snimka
23:30 SEVILLA - LAZIO, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
01:30 DETROIT -CHICAGO, Nogomet, NHL, sport
04:00 ENGLESKA - FRANCUSKA, Ragbi, KUP 6 NACIJA, Snimka, sport
06:00 HRGOVIĆ - LITLLE, BOKS, snimka, sport
]]>
06:00 BARANCHYK - YIGIT, BOKS, snimka, sport
07:00 WHEN THE GARDEN WAS EDEN, DOKUMENTARNI FILM, snimka
08:30 LA KINGS - WASHINGTON, Hokej na ledu, NHL, snimka, sport
10:30 INSIDE LINE, Formula 1, MAGAZIN, snimka, sport
11:00 GALATASARAY - ARHAVI, Odbojka, TURSKA LIGA, sport
13:00 WRC ŠVEDSKA COMPLETE HL, Automobilizam, WRC, snimka, sport
14:00 ENGLESKA - FRANCUSKA, Ragbi, KUP 6 NACIJA, Snimka, sport
16:00 FINALE, Košarka, HRVATSKI KUP, snimka, sport
17:30 TATRAN - ŽELEZNIČAR, Rukomet, SEHA LIGA, sport
19:05 UKLJUČENJE: RNL - KIELCE, Rukomet, LIGA PRVAKA, UKLJUČENJE, sport
20:45 TOULOUSE - PSG, Rukomet, FRANCUSKA LIGA, sport
22:30 DIPLOMAT, DOKUMENTARNI FILM, snimka
23:30 SEVILLA - LAZIO, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
01:30 DETROIT -CHICAGO, Nogomet, NHL, sport
04:00 ENGLESKA - FRANCUSKA, Ragbi, KUP 6 NACIJA, Snimka, sport
06:00 HRGOVIĆ - LITLLE, BOKS, snimka, sport
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=tv-arena-sport-2-hr Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[Arena Sport 3 HR - srijeda]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=tv-arena-sport-3-hr 06:45 FIFA MAGAZIN, Nogomet, MAGAZIN, snimka, sport
07:15 ATALANTA - MILAN, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
09:00 FGM: RINUS MICHEL, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
09:30 FGM: SIR ALEX FERGUSON, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
10:00 CLUB BRUGGE - GENK, Nogomet, BELGIJSKA LIGA, snimka, sport
12:00 DINAMO ZAGREB - LOKOMOTIV MOSKVA, Nogomet, UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE, snimka, sport
14:00 SOY FOOTBALL 3 & 4, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
15:00 VIKTORIA PLZEN - SLAVIA PRAG, Nogomet, ČEŠKA LIGA, snimka, sport
17:00 ST ETIENNE - PSG, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
19:00 BORDEAUX - GUINGAMP, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, sport
21:00 DINAMO - SLAVEN BELUPO, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
23:00 HILLSBOROUGH, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
01:00 BOCA JUNIORS - ATLETICO TUCUMAN, Nogomet, ARGENTINSKA LIGA, sport
03:00 BORDEAUX - GUINGAMP, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
05:00 DINAMO - SLAVEN BELUPO, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
]]>
06:45 FIFA MAGAZIN, Nogomet, MAGAZIN, snimka, sport
07:15 ATALANTA - MILAN, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
09:00 FGM: RINUS MICHEL, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
09:30 FGM: SIR ALEX FERGUSON, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
10:00 CLUB BRUGGE - GENK, Nogomet, BELGIJSKA LIGA, snimka, sport
12:00 DINAMO ZAGREB - LOKOMOTIV MOSKVA, Nogomet, UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE, snimka, sport
14:00 SOY FOOTBALL 3 & 4, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
15:00 VIKTORIA PLZEN - SLAVIA PRAG, Nogomet, ČEŠKA LIGA, snimka, sport
17:00 ST ETIENNE - PSG, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
19:00 BORDEAUX - GUINGAMP, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, sport
21:00 DINAMO - SLAVEN BELUPO, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
23:00 HILLSBOROUGH, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
01:00 BOCA JUNIORS - ATLETICO TUCUMAN, Nogomet, ARGENTINSKA LIGA, sport
03:00 BORDEAUX - GUINGAMP, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
05:00 DINAMO - SLAVEN BELUPO, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=tv-arena-sport-3-hr Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[Arena Sport 4 HR - srijeda]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=arena-sport-4-hr 07:00 TRAIN TO RUSSIA EP 2, Dokumentarni film, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
07:30 SPORTSKA RIVALSTVA 2, Dokumentarni film, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
08:00 KILMARNOCK - CELTIC, Nogomet, ŠKOTSKA LIGA, snimka, sport
10:00 CELTIC - VALENCIA, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
12:00 FINALE, Košarka, COPA DEL REY, snimka, sport
13:30 SOY FOOTBALL EP 9, Dokumentarni film, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
14:00 SYDNEY - CENTRAL COST MARINERS, Nogomet, AUSTRALSKA LIGA, snimka, sport
15:45 RED BULL SEND IT EP 3, Zrakoplovstvo, MAGAZIN, snimka, sport
16:15 CHAPECOENSE - UNION, Nogomet, COPA SUDAMERICANA, snimka, sport
18:00 RAPID BEČ - INTER, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
20:00 LA KINGS - WASHINGTON, Hokej na ledu, NHL, snimka, sport
22:00 ULTIMATE RUSH EP 7, Boks, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
22:30 WRC ŠVEDSKA COMPLETE HL, Automobilizam, WRC, snimka, sport
23:30 FIFA MAGAZIN, Nogomet, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
00:00 FINALE, Košarka, COPA DEL REY, snimka, sport
01:30 DEFENSA Y JUSTICIA - BOTAFOGO, Nogomet, COPA SUDAMERICANA, sport
03:30 SOY FUTBOL, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
04:00 MNR: BRA/NJEM, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
05:00 WSP 2017 3, POKER, snimka, sport
06:00 OLYMPIACOS - JUG, Vaterpolo, LIGA PRVAKA, snimka, sport
]]>
07:00 TRAIN TO RUSSIA EP 2, Dokumentarni film, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
07:30 SPORTSKA RIVALSTVA 2, Dokumentarni film, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
08:00 KILMARNOCK - CELTIC, Nogomet, ŠKOTSKA LIGA, snimka, sport
10:00 CELTIC - VALENCIA, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
12:00 FINALE, Košarka, COPA DEL REY, snimka, sport
13:30 SOY FOOTBALL EP 9, Dokumentarni film, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
14:00 SYDNEY - CENTRAL COST MARINERS, Nogomet, AUSTRALSKA LIGA, snimka, sport
15:45 RED BULL SEND IT EP 3, Zrakoplovstvo, MAGAZIN, snimka, sport
16:15 CHAPECOENSE - UNION, Nogomet, COPA SUDAMERICANA, snimka, sport
18:00 RAPID BEČ - INTER, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
20:00 LA KINGS - WASHINGTON, Hokej na ledu, NHL, snimka, sport
22:00 ULTIMATE RUSH EP 7, Boks, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
22:30 WRC ŠVEDSKA COMPLETE HL, Automobilizam, WRC, snimka, sport
23:30 FIFA MAGAZIN, Nogomet, DOKUMENTARNI FOLM, snimka, sport
00:00 FINALE, Košarka, COPA DEL REY, snimka, sport
01:30 DEFENSA Y JUSTICIA - BOTAFOGO, Nogomet, COPA SUDAMERICANA, sport
03:30 SOY FUTBOL, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
04:00 MNR: BRA/NJEM, Nogomet, DOKUMENTARNI FILM, snimka
05:00 WSP 2017 3, POKER, snimka, sport
06:00 OLYMPIACOS - JUG, Vaterpolo, LIGA PRVAKA, snimka, sport
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=arena-sport-4-hr Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[Arena Sport 5 HR - srijeda]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=arena-sport-5-hr 15:00 GORICA - INTER, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
17:00 OLYMPIACOS - JUG, Vaterpolo, LIGA PRVAKA, snimka, sport
18:30 FINALE, Košarka, COPA DEL REY, snimka, sport
20:00 ŠKOTSKA - ITALIJA, Ragbi, KUP 6 NACIJA, snimka, sport
22:00 DINAMO ZAGREB - LOKOMOTIV MOSKVA, Nogomet, UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE, snimka, sport
00:00 NAJAVA PROGRAMA
]]>
15:00 GORICA - INTER, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
17:00 OLYMPIACOS - JUG, Vaterpolo, LIGA PRVAKA, snimka, sport
18:30 FINALE, Košarka, COPA DEL REY, snimka, sport
20:00 ŠKOTSKA - ITALIJA, Ragbi, KUP 6 NACIJA, snimka, sport
22:00 DINAMO ZAGREB - LOKOMOTIV MOSKVA, Nogomet, UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE, snimka, sport
00:00 NAJAVA PROGRAMA
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=arena-sport-5-hr Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000
<![CDATA[Arena Sport 6 HR - srijeda]]> https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=arena-sport-6-hr 15:00 MONACO - NANTES, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
16:45 CAGLIARI - PARMA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
18:30 TOMMY, DOKUMENTARNI FILM, snimka
20:00 BROD - SPLIT, Futsal, 1. LIGA, snimka, sport
21:30 INSIDE LINE, Formula 1, MAGAZIN, snimka, sport
22:00 GALATASARAY - ARHAVI, Odbojka, TURSKA LIGA, snimka, sport
00:00 NAJAVA PROGRAMA
]]>
15:00 MONACO - NANTES, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
16:45 CAGLIARI - PARMA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
18:30 TOMMY, DOKUMENTARNI FILM, snimka
20:00 BROD - SPLIT, Futsal, 1. LIGA, snimka, sport
21:30 INSIDE LINE, Formula 1, MAGAZIN, snimka, sport
22:00 GALATASARAY - ARHAVI, Odbojka, TURSKA LIGA, snimka, sport
00:00 NAJAVA PROGRAMA
]]>
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum=2019-02-20&kanal=arena-sport-6-hr Wed, 20 Feb 2019 05:00:00 +0000