Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Svi kanali
  • Moji kanali

  • Hrvatska televizija

  • Televizija BiH

  • Slovenska televizija

  • Srbijanska televizija

  • Makedonska televizija

  • Crnogorska televizija

  • Filmski

  • Sportski

  • Dokumentarni

  • Glazbeni

  • Dječji

  • Informativni

  • Erotski

  • Njemačka televizija

  • Španjolska televizija

  • Talijanska televizija

  • Mađarska televizija

  • Turska televizija

  • Satelitski program

  • Televizija Kosovo

  • Albanska televizija


RTV Slovenija 1

Omiljeni kanal
Slovenska televizija
06:05   KULTURA emisija o kulturi ®
06:10   Odmevi ®
06:55   Dobro jutro
07:00   Adventni dnevi: 7. december kratki animirani film
07:01   Radovedni Taček: Želva poučno-razvedrilna oddaja za otroke
07:15   Zgodbe iz školjke: Martina in ptičje strašilo: Turistična agencija oddaja za gluhoneme ®
07:25   Zgodbe iz školjke: Bine: Denar oddaja za gluhoneme ®
07:45   Sneženi mož risani film
08:05   Zviti črvički: Jadrnica risana nanizanka
08:10   Studio Kriškraš: Šivanje mozaična oddaja za otroke
08:35   Kulturni brlog, kulturne novičke za otroke dječji program
08:38   Živalske zgodbe: Plašne živali dječji program
08:40   Ribič Pepe: Marko skače mozaična oddaja za otroke
09:00   Zapleteno? Niti ne! Drugačen par čevljev dječji program
09:05   Firbcologi: O Antarktiki, orientu in milnih mehurčkih mozaična oddaja za otroke
09:30   Mala kuharica kratki igrani film
09:45   Male sive celice: OŠ Pesnica, Maribor in OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica kviz
10:30   Bizgeci: Koruza risanka ®
10:35   Ciak Junior: Sestrska ljubezen kratki igrani film ®
10:50   Infodrom ®
11:00   Drobtinica: Božič prihaja kino Kekec, danski film ®
12:25   Razred zase: Finale mozaična oddaja za mladostnike ®
13:00   Prvi dnevnik
13:10   Vreme
13:15   Šport
13:25   Tednik magazini ®
14:20   Prava ideja! ®
14:55   Na lepše ®
15:20   Slovenski magazin mozaična oddaja
15:55   Kulturne terase dokumentarna oddaja ®
16:20   O živalih in ljudeh oddaja TV Maribor
17:00   Poročila ob petih
17:05   Vreme
17:10   Šport
17:15   Na vrtu oddaja TV Maribor
17:40   Po stopinjah Marca Pola: Iz Benetk v vzhodno Turčijo, epizoda 1. nemška dokumentarna serija
18:30   Ozare
18:40   Vse o Rozi: Gusarski zaklad risanka
18:55   Vreme
19:00   Dnevnik
19:25   Utrip notranje politične oddaje
19:40   Vreme
19:45   Šport
20:00   Moja Slovenija družinski kviz
21:40   Zaigraj še enkrat, sam. TV satira
22:25   Poročila
22:35   Vreme
22:40   Šport
22:55   Luther (II.), angleška nadaljevanka, epizoda 3. serija ®
00:00   Ozare ®
00:10   Dnevnik ®
00:30   Utrip notranje politične oddaje ®
00:45   Vreme ®
00:50   Šport ®
01:00   DNEVNIK SLOVENCEV V ITALIJI
01:20   Infokanal zabavna emisija

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

bayern    cinestar    fox    fudbal    kosarka    liga prvaka    nogomet    partizan    pink    pink 2    pink action    pink comedy    pink movies    pink premium    rijeka    rtl   


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me